آموزش تحویل سایت خود از طراح در پایان همکاری

آموزش تحویل سایت

در پایان همکاری با طراح و یا پایان کار طراحی سایت هستید ؟ این مطلب را با دقت بخوانید

به دلیل عدم آگاهی افراد از نحوه تحویل سایت بسیار پیش آمده است که طراح با عدم واگذاری کامل منابع در بلند مدت صاحب امتیاز سایت دچار مشکلات دسترسی میشود و تازه آن موقع است که متوجه میشود هر آنچه که باید طراح به ایشان تحویل میداده را نداده !!!

 موارد تحویل بهتر است در قرار داد ذکر شود

در صورتی که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد و طراح دست و دل باز شما هیچ قصد و غرض برای ندادن منابع سایت نداشته باشد باز هم شما باید بدانید که چه چیز های را باید تحویل بگیرید

تحویل سایت از طراح :

1- دامنه شما باید به نام شما در پنل شما در سایت های عامل فروش باشد .( این مورد با حالتی که اطلاعات هویز دامنه به نام شما باشد فرق میکند و صرفا هویز به نام شما باشد کافی نیست)

در صورتی که دسترسی به پنل دامنه را ندارید – لازم است اقدام به ثبت نام در یکی از سایت های فروش دامنه کرده و از طراح درخواست انتقال دامنه دهید و مراحل انتقال را طی کنید. ( روند انتقال دامنه   )

2- هاست شما باید در پنل شما در سایت های عامل فروش باشد . ( داشتن اطلاعات ورود به هاست کافی نیست و لازم است هاست را خودتان خریداری کرده باشید و دارای پنل باشید)

در صورتی که دسترسی به پنل هاست را ندارید – لازم است اقدام به خرید هاست کرده و بک آپ سایت را به هاست خود منتقل کنید .

3- دسترسی به پنل سایت با نقش مدیر کل و دسترسی کامل را از طراح دریافت کنید .
شامل لینک ورود
نام کاربری
رمز عبور

با برنامه نویسان راه بیایید آنها میتوانند طبق قوانین  منابع سایت  را تحویل ندهند و این جز هزینه برای شما چیز دیگری ندارد ، این یعنی وابستگی تا ابد

مطلب در تاریخ 1 مرداد 1401 به روز شده است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.