رفع خطای Failed to initialize plugin: avia_builder_button

خطای Failed to initialize plugin: avia_builder_button برای وبسایت هایی که از قالب انفولد استفاده میکنند، پیش می آید. انفولد یکی از بهترین قالب هایی است که تاکنون استفاده کرده ام و با وجود اینکه خیلی کم آپدیت میدهد بسیار استیبل و بهینه است. پیش آمد این خطا هم مربوط به قالب نیست بلکه مرتبط با افزونه های سایت شماست . برای رفع خطای Failed to initialize plugin: avia_builder_button اولین کار این است که همه افزونه ها غیر فعال کنید ، راحت ترین راه این است که وارد هاست خود شوید و پوشه plugins در پوشه wp-content را تغییر نام دهید. اکنون تلاش برای ویرایش صفحه ایی با صفحه ساز انفولد کنید و بعید است خطایی دریافت کنید. در این صورت یعنی تداخلی با یکی از افزونه ها وجود دارد . میتوانید نام پوشه پلاگین را به حالت اول برگردانید و شروع به غیر فعال کردم افزونه ها کنید و هر بار تست کنید آیا خطا برطرف شده یا نه

با این روش میتوانید افزونه ایی که باعث تداخل شده است را پیدا کنید .

این مشکل برای من هم پیش آمد و برای همین این مقاله را منتشر کردم چون منبع فارسی برای این خطا در نت وجود ندارد.

مشکل از افزونه WP-Persian بود و با غیر فعال کردن آن مشکل من حل شد. حال اگر شما هم از این افزونه استفاده میکنید اول اقدام به غیر فعال کردن آن کنید . اگر مشکل حل نشد مراحل بالا را انجام دهید.

امیدوارم با این مطلب تونسته باشم بهتون کمک کنم.

لطفا اگر سایت شما با افزونه دیگری تداخل پیدا کرده بود که موجب نمایش خطای Failed to initialize plugin: avia_builder_button شده بود ، در آخر این صفحه در دیدگاه ها با بقیه عزیزان به اشتراک بگذارید.

موفق و شاد باشید

مطلب در تاریخ 19 تیر 1401 به روز شده است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.