آنالیز پیچ اینستاگرام

آنالیز اینستاگرام

آنالیز پیچ اینستاگرام از دقدقه های این روزهای ماست چرا که افزایش تعدا کاربران فعال در آن و بهره وری مناسب از آن باعث درآمد زایی بسیاری شده است

تاحالا براتون سوال شده که آیا فعالیت من در پیج اینستاگرام تاثیر گذار بوده یا نه یا اینکه چرا هنور بازخورد درستی نگرفتم !

ابزارهای موجود در خود نرم افزار اینستاگرام اطلاعات آماری محدود و خاصی را ارائه می کنند، که به تنهایی نمی توانند کمک شایانی به شما در تحلیل و آنالیز دقیق پیچ کنند.

با آنالیز پیج درصد انگیجمنت پیج به معنی میزان ارتباط فالورهای پیج با پست ها پیج مشخص میشود ، میانگین تعداد لایک و کامنت و … این مطلب تا آخر مطالعه کنید و تجربیاتتون رو کامنت کنید.

نرم افزار آنالیز پیج اینستاگرام

نرم افزار آنالیز اینستاگرام چه اطلاعات آماری از پیچ های اینستاگرام را تحلیل و بررسی می کند و برای بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام چگونه می توانید از این ابزار آنالیزگر استفاده نمایید.

نرخ تعامل اینستاگرام یا  Engagement rate

اولین اطلاعاتی که از سایت آنالیز اینستاگرام مشاهده خواهید کرد نرخ تعامل یا اینگجنمنت پیج می باشد به این معنی که هرچه نرخ تعامل یا مشارکت یک پیج بیشتر باشد فالوور های واقعی و فعال بیشتری دارد از این مورد می توانید برای مقایسه دو پیج اینستاگرام و انتخاب بهترین پیج برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید البته مد نظر داشته باشید برای پیج های با فالوور های کم یا تازه تاسیس این نرخ از حالت نرمال بیشتر است

 

وبسایت های آنالیز اینستاگرام

 1. https://marketing98.com/instagram-analytics  
  این سایت ایرانیست و 7 روز به طور رایگان میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید
 2. hypeauditor.com
  این سایت قابلیت آنالیز پیج یوتوب هم دارد.
 3. https://www.ninjalitics.com/
 4. این پیج قابلیت آنالیز تیک توک را هم دارد.
 5. https://phlanx.com/
  طبق توضیحات داخل سایتش میزان تعامل ، تأثیرگذار در تماس ، ایجاد قرارداد ، حساب کاربری حساب اینستاگرام را اندازه گیری میکند.
  یک ماه به طور رایگان از امکانات این سایت میتوانید استفاده کنید
 6. https://unionmetrics.com/
  هوش اجتماعی.برای تیم های بازاریابی طراحی شده است.بازاریابی هنر + علم است. شما اشتیاق و خلاقیت را به ارمغان می آورید. ما داده ها را می آوریم. Union Metrics شما را با هوش بازاریابی اجتماعی مورد نیاز برای رسیدن به مخاطبان خود و ایجاد شغل خود به شما قدرت می دهد.این سایت ماهانه 49 دلار تا 199 دلار هزینه داره و چند شبکه اجتماعی و توییتر آنالیز میکنه.
 7. https://neolyze.com/
  این سایت وطنی هم یسری امکاناتش رایگانه و داخل پنل باید پرداختی داشته باشید را دسترسیتون به آنالیزش بیشتر بشه.

البته تعداد وبسایت های آنالیز بسیار بیشتر از این این 7 مورده و همچنین تعداد زیادی هم اپلیکیشن آنالیز اینستاگرام وجود داره که میتونه بهتون کمک کنه . و کلام آخر قابلیت  Instagram Insights در اینستاگرام هم تحلیل هایی از پیج در اختیارتون به طور رایگان قرار داده ازش بهتره ببرید.

مطلب در تاریخ 28 تیر 1399 به روز شده است

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.