طراحی سایت

19

سایت فروشگاهی

22

سایت شرکتی

19

سایت خدماتی

15

سایت شخصی

75

مجموع سایتهای طراحی شده

در طراحی سایت سه فاکتور قیمت و کیفیت  و پشتیبانی اهمیت بسیاری دارند. طراحی سایت تهران ضمن رسیدن به بالاترین کیفیت، از اهداف بزرگ arech ، می باشد. ما با بهره گیری از متد پیشرفته و سطح علمی بالای پرسنل، این افتخار را داریم که از برترین مجریان طراحی سایت در تهران باشیم. arech با به کارگیری تیم متخصصان حرفه ای، در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتری،تلاش بی وقفه دارد. طراحی انواع وب سایت های اختصاصی و ریسپانسیو ، سئو سایت  از فعالیت ‌های حرفه ای شرکت طراحی وب سایت arech می‌باشد. ما با سال ها تجربه در زمینه طراحی وب سایت و سئو در تهران و داشتن نمونه کارهای درخشان از شرکت های موفق طراحی سایت در تهران و سئو در تهران هستیم.

طراحی سایت
فروشگاهی

طراحی سایت
شرکتی

طراحی سایت
شخصی

طراحی سایت
شرکت خدماتی

طراحی سایت
آژانس مسافرتی ، مهاجرتی

طراحی سایت تهران

ارزان و حرفه ای

نحوه پیاده سازی وبسایت یکی از مهم ترین دلایل تفاوت هزینه است.

استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده، اختصاصی، کدنویسی در پیاده سازی یک وب سایت ارزان در تهران موثرند.

هر کدام از این روش ها مزایای خاص خود را دارند. سه سوت وب با استفاده از امکانات پیشرفته، در زمان و هزینه ی شما صرفه جویی خواهد کرد.
برای سفارش طراحی وب سایت تهران به صورت کاملا حرفه ای و ارزان به ARECH اطمینان کنید.

طراحی سایت واکنش گرا ( ریسپانسیو)

سایت ریسپانسیو (Responsive) یا واکنش گرا، وب سایتی است که در مرورگر های دیوایس های مختلف مانند لپتاپ ، گوشی های موبایل و … شکل و قالب خود را حفظ کند. با گسترش دنیای اینترنت و گوشی های هوشمند و تبلت ها ، تکنیک طراحی سایت ریسپانسیو اهمیت بسیاری پیدا کرد. از آنجا که طراحی سایت ریسپانسیو دارای اهمیت بسیاری ست، شرکت  ARECH همه طراحی وب سایت های خود را به صورت ریسپانسیو انجام می دهد. نمونه کارهای ما حاکی از اثبات این ادعاست!

پشتیبانی طراحی وب سایت تهران

برخی شرکت های طراحی سایت تهران متأسفانه بعد از اتمام پروژه، خدمات و پشتیبانی ضعیفی ارائه می دهند. تیم مشاوره و پشتیبانی ARECH شرکت طراحی سایت در تهران، قبل از شروع کار پروژه ی شما تا آموزش کامل مدیریت سایت و پشتیبانی فنی تا یکسال به صورت رایگان به همراه شماست. افزودن امکاناتی جدید با توجه به نوع آن با قیمت طراحی وب ارزان برای شما انجام می شود. قبل از شروع پروژه به منظور مشاوره و فهم نیاز های مشتری به طور دقیق، یک جلسه کاملا رایگان هماهنگ می گردد.گروه پشتیبانی ARECH ، شرکت طراحی وب تهران آماده ی مشاوره ی مشتریان گرامی از سراسر دنیا می باشد. ما 24 ساعته در خدمت شما هستیم.ما در لینکدین فعال هستیم .

با arech، در صفحه ی اول گوگل بدرخشید !

چرا سایت طراحی کنیم؟

دلایل زیادی برای طراحی سایت وجود دارد اما مهمترین علت نیاز به طراحی سایت به شرح زیر است:

 1. سایت فروشگاه آنلاین شماست که شبانه روز باز است و بدون نیاز به اپراتور فعالیت میکند. فروش انجام میشود و اطلاعات لازم در اختیار کاربر قرار میدهد.
 2. فیلترینگ شبکه های اجتماعی
  در سالهای اخیر افراد بسیاری مرکز فعالیت خود را شبکه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام قرار داده اند و با فیلترینگ سراسری تمامی هزینه های آنها در واقع از بین رفته است. برای جلوگیری از این پیشامد طراحی سایت گزینه درست است.
 3. اعتماد سازی در فضای مجازی
  در فضای مجازی فروشندگان زیادی وجود دارد که با داشتن سایتی که به نام شخص قابل شناسایی ثبت شده است ، اعتماد کاربر جلب میشود.
 4. در بحث اینترنت مارکتینگ ، سایت ریشه درخت ، تنه آن محتوای یونیک و شبکه های اجتماعی شاخه های درخت هستند. برای داشتن درختی که میوه میدهد باید مسیر درست را پیش بگیرید.
 5. با وجود سایت میتوانید همه اطلاعات مجموعه خود را به تفکیک و با جزئیات ارائه دهید.

چه کسانی نیازی به طراحی سایت ندارند؟

در صورتی که نیرو و امکانات برای افزایش فروش را ندارید، سایت طراحی نکنید. سایت یک دریچه جدید برای ورود مشتری و سفارشات است و در صورتی که از سیستماتیک شدن خوشتان نمی آید. سایت طراحی نکنید.

درخواست مشترک بین متقاضیان طراحی سایت

همه کسانی که سفارش طراحی سایت میدهند به دنبال آن میگویند سایتی میخواهیم که در کلمه کلیدی محصولاتشان در گوگل بالا بیاید. این درخواست گرچه منطقی است اما مستقیما به طراحی سایت مرتبط نیست. ما سایت طراحی میکنیم تا شما فروشگاهی همیشه در دسترس برای مشتریان خود داشته باشید. سایت به روند فروش به صورت اتوماتیک کمک میکند و اعتباری برای کسب و کار شما است.

از این موارد که بگذریم سایتی که در گوگل بالا است بهتر است اما سایتی که نیاز کاربر را برطرف میکند از سایتی که در گوگل بالا است مهمتر است. بعد از داشتن چنین سایت حرفه ای شما باید به فکر بالا آمدن سایت در گوگل باشید.

چگونه سایت ما در گوگل اول باشد

سایتی در گوگل به نمایش اول و یا صفحه اول میرسد که ویژگی های زیر را داشته باشد.

 1. به سوالی که کاربر پرسیده به صراحت پاسخ دهد.
 2. سایتی که سرعت بالایی داشته باشید.
 3. در نمایش موبایل بهینه باشد.
 4. دسترسی کاربر به آیتم ها راحت باشد.
 5. سایتی که کامل و جامع باشد.
 6. سایتی که به روز باشد.
 7. سایتی که سئو شده باشد.

همه موارد گفته شده در ارتقا رتبه سایت اهمیت دارد و فقط موارد 2-3-4 با طراح سایت است. بقیه موارد را متخصص سئو انجام میدهد . ما در گروه آر اِچ سایت ها با بالاترین سرعت و ریسپانسیو و یوزر فرندلی طراحی میکنیم . همچنین سئو داخلی در تمام امور رعایت میشود.

مزیت رقابیتی ما این است که متخصص سئو سایت شما را طراحی می کند.

در طول طراحی سایت تمامی موارد و جزئیاتی که سئو سایت شما کمک میکند را مطرح خواهیم کرد. شما مشاوره رایگان از متخصص سئو دریافت میکنید.پس از پایان طراحی در صورت نیاز مشاوره سئو به صورت ماهانه با اعلام هزینه ادامه خواهد داشت تا بتوانید به رتبه اول در گوگل برسید.

جهت مشاوره راه اندازی وبسایت خود تماس بگیرید