کد نمایش تاریخ به روزرسانی پست در وردپرس

راه حل اول نمایش تاریخ به روز رسانی پست در وردپرس

برای نمایش تاریخ به روزرسانی پست در وردپرس می‌توانید از تابع the_modified_date() استفاده کنید. برای استفاده از این تابع می‌توانید کد زیر را در فایل single.php یا content.php و یا هر قالب دیگری که مربوط به نمایش پست‌ها در وردپرس است، قرار دهید:

<p>تاریخ به روزرسانی: <?php the_modified_date(); ?></p>

این کد باعث نمایش تاریخ به روزرسانی آخرین بار پست شما شده و در قالب یک پاراگراف قرار می‌گیرد. شما می‌توانید قالب این تاریخ را با استفاده از پارامترهای تابع the_modified_date() تغییر دهید. به عنوان مثال:

<p>تاریخ به روزرسانی: <?php the_modified_date('d F Y'); ?></p>

این کد باعث نمایش تاریخ به روزرسانی در قالب “روز-ماه-سال” می‌شود. می‌توانید فرمت دلخواه خود را برای نمایش تاریخ انتخاب کنید.

راه حل دوم نمایش تاریخ به روزرسانی پست در وردپرس

شما می‌توانید کد نمایش تاریخ به روزرسانی پست را از طریق فایل functions.php قالب خود اضافه کنید. برای این منظور، کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید:

function custom_modified_date() {
echo '<p>تاریخ به روزرسانی: ' . get_the_modified_date() . '</p>';
}

، برای نمایش تاریخ به روزرسانی پست در فایل single.php یا هر قالب دیگری که مربوط به نمایش پست‌ها در وردپرس است، می‌توانید از تابع custom_modified_date() استفاده کنید. به عنوان مثال:

<?php
if (have_posts()) :
while (have_posts()) :
the_post();
the_content();
custom_modified_date();
endwhile;
endif;
?>

این کد باعث نمایش تاریخ به روزرسانی آخرین بار پست شما شده و در قالب یک پاراگراف قرار می‌گیرد. شما می‌توانید قالب این تاریخ را با استفاده از پارامترهای تابع get_the_modified_date() تغییر دهید، به عنوان مثال:

function custom_modified_date() {
echo '<p>تاریخ به روزرسانی: ' . get_the_modified_date('d F Y') . '</p>';
}

این کد باعث نمایش تاریخ به روزرسانی در قالب “روز-ماه-سال” می‌شود. می‌توانید فرمت دلخواه خود را برای نمایش تاریخ انتخاب کنید.

مطلب در تاریخ 13 تیر 1402 به روز شده است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.